KONST / Litografier / Färglitografi 9297333
*
nr 929 7333
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 237/250, bladets mått: 69 x 47 "Brother Marx", löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 december 2014
kl 19:14:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/12 16:33:55
1
300 kr
2/12 16:34:30
1
350 kr
3/12 02:42:53
2
500 kr
8/12 19:09:13
3
Vinnande bud
8/12 19:11:50
3
justering av budtak
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5384 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44
-
5382 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:40
-
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:12
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 929 7333
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 237/250, bladets mått: 69 x 47 "Brother Marx", löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 december 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/12 16:33:55 | 1 | 300 kr |
2/12 16:34:30 | 1 | 350 kr |
3/12 02:42:53 | 2 | 500 kr |
8/12 19:09:13 | 3 | Vinnande bud |
8/12 19:11:50 | 3 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5384 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44 -
5382 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:40 -
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:12